Sohbet Ortamı

admin tarafından 17 Aralık 2023 tarihinde eklendi, 89 Okunma ve 0 Yorum aldı

Sohbet Ortamı

Chat Sohbet Sitesinde özgürce sohbet edelim, Sohbet Ortamı Sohbet Muhabbet sitesinde sizlerle birlikteyiz, Dost ağlatıp söyler, düşman güldürüp söyler” demiş atalarımız. Çevremizdeki tüm arkadaşlarımıza nasıl davranırsak onlar da bize öyle davranır. Bugüne kadar çok dost buldum sohbet odaları olsun realden olsun. Onların kendi karakterleri, hayalleri vardı. Ama birbirlerine hiç benzemezdiler. Chat odalarında tanıştığım dostlarımı çok seviyorum, onlara yardım etmek benim için farz , çünkü onlar da zamanı geldiğinde bana yardım edecekler. Chat odalarında dost edinmek bu kadar basit değil haklısınız ama her insana şans tanımak belki bu olayı birazda olsa basitleştirecektir.
Dost acı söyler çünkü dostumuz bizim için kötü şeyler istemez. Dost, sadece iyi olması için acı söyler. Eskiden şöyle bir atasözü varmış  ‘Söyleme sırını dostuna, dostunun dostu da vardır’. Dosta çok güvenmek de olmaz, belki o dostuna kötü şeyler yapıyordur insanın her yönden gelişmiş olması lazımdır, çünkü insan da başka şeyler gibi zamanla değişir. Örneğin, benim en yakın arkadaşlarımın dostlarımın sırdaşları dostları var bu demek değildir dostu var sırdaşı var vazgeçeyim dostluktan birde şu yönden bakalım bu iyi dost olmasa sizden başka dost edinebilir mi? Mümkünatı yok tabi ki arkadaşlarımın arkadaşları ,dostlarımın dostları benimde arkadaşım dostlarım.

Chat Ortamı

Çember büyüdü fark ettiniz mi bilmem. Sohbet odalarıda böyledir ilk gittiğiniz zaman üç beş kişi bir arada emek verir çaba gösterir sonradan gelenler birinin arkadaşıdır ama hepsi arkadaşı olarak kabul eder böylelikle çember gitgide büyür. Sizlerde güzel dostluklar arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız tamda yerindesiniz hemen sohbet kanalımıza giriş yapım.Dostluk Zor günlerde arkadaşına yardım etmek, mutlu günlerde mutluluğun paylaşmak demektir.Sizlerde zor günümüzde yanımızda olup ,mutlu günümüzde sevincimize ortak olur musunuz? Tabi dostluğun birde başka türden atasözlerini inceleyelim.
“Dost kara günde belli olur” demiş eskiden atalar. Çok zor günlerde dost maddi manevi yardım etmeli , çünkü onun başına da bir gün zor iş gelince çalıcak kapı bırakmalı. Zor dar gününüzde yanınızda dostunuz veya arkadaşınız varsa ondan ne pahasına olursa olsun vazgeçmeyin gerçek dosttur. Chat odalarında gerçek dostluklar vardır yada ben hep iyi insanlara denk geldim o kadar çok dostluk arkadaşlık edindim ki çoğunun nicki aklımda bile kalmamış. Aklımda kalmamış derken unutmadım ama hatırlamam için yine görmem lazım. Sohbet odalarında ayrım yok iş, maddiyat, giyim, kuşam din dil ırk ayrımı yapılmaksızın dost edinip arkadaşlık kurabiliyorsunuz bu yüzden sizde burada olmalısınız.

Tags; ortamchat, ortam sohbet, ortam sohpet, ortam çet, ortam sohbetleri, kızlarla ortam sohbet, kadın ortamları chat, tam sohbet ortam, gabile ortam sohbet, ortam gay sohbet, ortam dul sohbet, ortam cinsel sohbet, evli sohbet ortamı, escort ortam sohbet, cinsel çet ortam, cinselcafe ortam, ortam org chat, ortam com net sohbet, ortamcı sohbet odaları, ortamcı chat siteleri.

Bu bazıya benzer konular
benzer konular

Görüşlerinizi bize yazın

Bu zamana kadar yapılan yorum sayısı : 0 Yorum :/